155 lat Jubileusz Firmowy

Za ciekawą realizację uznajemy również przygotowanie jubileuszu 155 -lecia jednej z firm z branży morskiej. Impreza w formie "garden party" w zlokalizowanej w naszym województwie marinie pokazała możliwości łączenia imprezy plenerowej z imprezą bankietową.

Scena na której zagościła gwiazda wieczoru tuż nad uroczym portem jachtowym, doskonała technika i oświetlenie wprowadziły wszystkich 200 uczestników jubileuszu w doskonały nastrój i pozwoliła na zabawę prawie do białego rana.

W czasie części oficjalnej nie zabrakło składania życzeń, wręczania upominków przemowy VIPów oraz wręczenia odznaczeń państwowych. Przyłączamy się do życzeń i niechaj firmie bije kolejne 155 lat!

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: