Zawsze trafione pomysły

Naszym Priorytetem jest reprezentowanie najwyższego poziomu usług

Dlaczego my?

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która kompleksowo zajmie się organizacją imprezy dla Ciebie i Twojej firmy, to jesteś w dobrym miejscu.

Jako wiodący organizator eventów, pikników firmowych, konferencji i imprez integracyjnych, staramy się dopasować do najbardziej wymagających oczekiwań i warunków. Satysfakcję daje nam pełne zadowolenie Klienta, bo pracujemy głównie na jego sukces i zysk.

Strategiczne planowanie

Czynny proces, który trwa do momentu usłyszenia hasła: „O to nam chodziło!”

Zarządzanie budżetem

Nie stawiamy limitów, bo idealną kwotą jest ta, zaproponowana przez Ciebie.

Kreatywne rozwiązania

Odrzucamy stereotypy i konwenanse, bo tylko twórcza inwencja daje najlepsze pomysły.

Kompleksowa obsługa

Od podpisania umowy, do realizacji. Zajmiemy się wszystkim, tak byś Ty nie musiał martwić się niczym.

Naszym Priorytetem jest reprezentowanie najwyższego poziomu usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie w pełni angażując się w przedsięwzięcie. Dzięki temu w elastyczny sposób jesteśmy w stanie spełniać wymagania Klienta, które potrafią zmieniać się w całym procesie planowania i realizacji.

Zdobyte doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam, zdobywać zaufanie Klientów, które procentuje udaną współpracą, rozwiązywać trudności i pokonywać ograniczenia biznesowe by nasi Klienci mogli dynamicznie się rozwijać, cechuje nas elastyczność i indywidualnie podejście do każdego przedsięwzięcia.

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: