"Familiy Day" Piknik Rodzinny w fabryce

„Family Day”, czyli pożegnanie lata w sportowym stylu, mieliśmy przyjemność zorganizować dla firmy Cargotec. Wrześniowe wydarzenie dla prawie 1000 Gości – pracowników i ich rodzin. Organizacja pikniku rodzinnego, uwzględniła kompleksowe przygotowanie terenu, który na co dzień jest miejscem pracy, pod bezpieczne i funkcjonalne przeprowadzenie animacji, zabaw i konkursów. Klient, który zna fabrykę jak własną kieszeń został zaskoczony naszym innowacyjnym rozplanowaniem imprezy ale postanowił nam w tym temacie w 100% zaufać. Głównym założeniem imprezy była realizacja programu, który miał zaktywizować i zintegrować pracowników. Forma pikniku rodzinnego, imprezy plenerowej o niezobowiązującym, relaksującym charakterze idealnie wpasowała się w ten plan. Dodatkowo obecność rodzin pracowników, była sympatycznym akcentem umilającym czas biesiady. Ciekawym doświadczeniem było również zwiedzanie, na co dzień zamkniętej powierzchni produkcyjnej fabryki i rodziny pracowników chętnie korzystały z tej atrakcji.

Sportowy charakter wydarzenia przemówił zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Uczestnicy chętnie brali udział w rekreacyjnych zmaganiach, zabawach i konkursach, jak np.: biegu wokół fabryki, turnieju siatkówki, zawodach rodeo oraz rozgrywkach gigantycznych piłkarzyków. Dużym zainteresowaniem również cieszył się pokaz futbolu amerykańskiego.

Atrakcje plenerowe, podzielone zostały wg kategorii wiekowych. Dorośli i młodzież mogli sprawdzić swoje możliwości między innymi na: siłomierzach, kulach wodnych, ściance wspinaczkowej, czy eurobungee. Dzieciakom malowano buzie, mogły poszaleć dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach, poprosić baloniarza o najbardziej wymyślne balonowe zwierzątko. Dla maluszków przygotowaliśmy przyjemności dostosowane do ich wieku: ogrodzony placyk zabaw, czy kącik plastyczny. Z profesjonalnej sceny dobiegały dźwięki porywającej muzyki, w trakcie pikniku wystąpiły dla uczestników trzy różnie stylistyczne zespoły muzyczne, a wesoły konferansjer dbał, by każdy uczestnik był zauważony i bawił się doskonale. Dopełnieniem atrakcji była zabawa taneczna prowadzona przez DJ. Zadbaliśmy także o smakowite menu, które przygotowała profesjonalna firma cateringowa.

Dostosowanie animacji i rodzajów aktywności do zróżnicowanego wieku Uczestników pozwoliło każdemu skorzystać z mnogości atrakcji, nad których bezpieczeństwem czuwali zawodowi instruktorzy oraz ratownicy medyczni. Charyzmatyczny sposób prowadzenia imprezy, pozwolił uniknąć zamieszania, a sporej grupie uczestników, bawić się już od samego wejścia udekorowanego bramą balonową, aż do samego końca imprezy gdzie wręczyliśmy puchary i nagrody.

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: