Wmurowanie Aktu Erekcyjnego

Czerwcowa uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego w symboliczny sposób zaznaczyła budowę Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie. Inicjatorem tego projektu jest Celowy Związek Gmin, zrzeszający 28 gmin województwa zachodniopomorskiego w celu unowocześnienia i efektywniejszego gospodarowania odpadami na tak rozległym terenie.

Do tego wymagającego zlecenia podeszliśmy z pozytywnym nastawieniem, traktując je jako kolejne wyzwanie. Śmiało stanęliśmy do przetargu, a nasz autorski program, wraz z rozplanowaniem całości przedsięwzięcia, spotkał się aprobatą Klienta. Osobliwe miejsce uroczystości jakim był plac budowy obiektu, wymagało swoistego przygotowania – rozplanowania sporej ilości miejsc parkingowych, strefy VIP, wytyczenia bezpiecznych ścieżek dojścia, oraz odpowiedniego umiejscowienia sceny wraz z całą oprawą techniczno – nagłaśniającą. Logistyka była utrudniona o tyle, że prace budowlane przez cały okres przygotowań trwały i zamarły tylko na czas uroczystości. Dla tak prestiżowego wydarzenia, konieczne było profesjonalne zaplanowanie linii i koncepcji marketingowej. Agencja wywiązała się z tego zadania w pełni organizując kampanię reklamową w mediach lokalnych i ogólnopolskich – prasie i Internecie. Zadbaliśmy również o wysoki poziom materiałów informacyjno – promocyjnych, zgodnie z wytycznymi Klienta, które wykorzystywane były podczas całego wydarzenia, między innymi filmu ekologicznego o tematyce związanej z gospodarką odpadami i realizacją inwestycji.

Ceremoniałowi podpisania samego aktu i całej uroczystości uroku dodawała obecność hostess z naszej Agencji, które stanowiły wsparcie dla płynnego przebiegu wydarzenia.

Tego dnia aura nie była zbyt sprzyjająca, ale cała infrastruktura bankietowa, gdzie możliwe było wystawienie cateringu dla zaproszonych VIP’ów i Gości, sprawdziła się doskonale. Czas umilały utwory Czerwonych Gitar zagrane przez zespół coverowy, który zakończył uroczystość.

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: