Inauguracja Strefy Kibica EURO w Stargardzie

Sportowe Święto wszystkich miłośników piłki nożnej, czyli inaugurację otwarcia Strefy Kibica podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012, zorganizowaliśmy dla OSiR Stargard. To wyjątkowe wydarzenie zasłużyło na specjalną oprawę.

Profesjonalna dekoracja sceny nawiązywała do motywu imprezy – piłkarskie baloniki i kolorowa girlanda stworzyły ciekawy, dekoracyjny efekt. Zanim zabawa rozpoczęła się na całego, godzinę zero wybił nasz, specjalny pokaz – wypuszczenie w niebo 500 balonów wypełnionych helem. Niezapomniany widok stworzyły baloniki w kolorach naszej flagi narodowej, co jeszcze bardziej podkreśliło klimat wydarzenia. Po tym akcencie, oficjalnie inaugurującym imprezę, zabawa mogła się rozpocząć.
Celem naszej Agencji było stworzenie aktywnej animacji nawiązującej do tematu piłki nożnej. Dzięki bogatej ofercie dmuchanych urządzeń –udało nam się to założenie spełnić. Boisko do gigantycznych piłkarzyków, gdzie w rolę zawodników wcielają się uczestnicy imprezy, było ciągle czynne. Swoje umiejętności piłkarskie i nie tylko można było również sprawdzić, wykorzystując dmuchaną bramkę celnościową, czy Mega Darta. Z tych przyjemności chętnie korzystali zarówno dorośli jak i dzieci.

Impreza o charakterze rodzinnego pikniku w czasie Meczu Otwarcia przyciągnęła do świętowania zarówno dorosłych, jak i dzieci, więc z myślą o najmłodszych uczestnikach przygotowaliśmy możliwość malowania twarzy. Były przymiarki do malunków patriotycznych choć te cieszyły się powodzeniem głównie u starszych, ale także charakteryzacja na ulubione zwierzątko, czy postać z bajki, która niejednokrotnie zagościła na naszym małym stadionie.

Prawdziwy fan futbolu nie mógł sobie odmówić przyjemności uczestniczenia w tym wydarzeniu, a po oficjalnym otwarciu nasze urządzenia dmuchane przez cały czas trwania EURO 2012 wzięły udział w niezliczonych konkursach i rozgrywkach w Stargardzkiej Strefie Kibica, którą obsługiwaliśmy aż do Meczu Finałowego.

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: