Wieczór tematyczny w Amber Baltic - Piracka Tawerna

W marcu razem z Firmą TRES bawiliśmy się w Pirackiej Tawernie podczas imprezy integracyjnej w Hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach. Poważnie podchodząc do zadania, wykreowaliśmy prawdziwie morski wieczór tematyczny dla naszych kandydatów na Pirata.

Tematyczna scenografia, przeistoczyła wnętrze hotelu w portową tawernę gdzie od samego progu nasi piraci witali Gości częstując ich rumem. Zachęcali do przybrania szat z epoki i pirackich atrybutów, by każdy mógł wczuć się w klimat wieczoru i godnie prezentować się w fotorelacji z imprezy. Marynistyczne akcenty oraz beczki, skrzynie, sztandary, flagi, armaty okrętowe, szable, repiery, broń palna i inne rekwizyty stanowiły nastrojowe tło na wszystkich wydarzeń tego wieczoru.

Zabawa rozpoczęła się na dobre, kiedy konferansjer rodem z karaibskich wybrzeży dał znak do rozpoczęcia pirackiego chrztu naszej świeżej załogi. Cała masa konkursów i zabaw nawiązujących do tematu przewodniego rozluźniła towarzystwo po głośnej bójce karczemnej i pokazie zaciętej walki szermierczej naszych animatorów, którzy tego wieczoru jeszcze nie raz skrzyżowali szable w pokazach. Po wystrzałach armatnich i pistoletowych rozszedł się dym, a dzielna załoga brała udział w historycznych kaperskich konkursach, między innymi: "przeciąganiu pod kilem", "jamajskim tańcu", czy "pijanicy". Pirackie toasty co rusz wypełniały salę i wzywały do zabawy na parkiecie przy nie tylko żeglarskiej nucie.

Dopełnieniem atrakcji były strawa i trunki dla kamratów, które pomagały regenerować po szalonym rejsie i przygotować się do zabawy tanecznej prowadzonej przez pirackiego DJ’a.

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: