Event Świąteczny "Mikołaje Świata" w Galerii Handlowej

Na zlecenie zaprzyjaźnionej agencji reklamowej przygotowaliśmy akcję typu flash mob poprzedzającą świąteczną oprawę eventu w szczecińskiej galerii. W przedmikołajkowy weekend handlowy grupa 21 animatorów w strojach Świętego Mikołaja poruszała się po najbardziej charakterystycznych lokalizacjach Szczecina wykonując przy tym zsynchronizowane układy choreograficzne. Scenki wprawiały w osłupienie wszystkich przechodniów budząc na ich twarzach uśmiech i zaciekawienie akcją. Nasze Śnieżynki wręczały wówczas zaproszenia do CH Turzyn gdzie w pierwszy grudniowy weekend 2012 roku, na klientów czekała niespodzianka. W tym czasie galerię odwiedzili Mikołajowie z różnych krajów świata. Poznać można było: Biskupa Mikołaja, Santa Claus ze Stanów Zjednoczonych, Dziadka Mroza z Rosji i towarzyszącą mu Śnieżynkę, Sinterklaasa z Holandii i czarownicę Betanę z Włoch. Nasi animatorzy wcielili się w ich postacie i podczas występów scenicznych opowiadali o zwyczajach świątecznych poszczególnych krajów. Podczas występów przygotowaliśmy szereg konkursów z nagrodami dla najmłodszych, a znana widzom z akcji flash mobowej zabawna grupa naszych 21 Mikołajów tłumnie zachęcała do tańców i śpiewów. Mikołajową wizytę uzupełniła wystawa „Święta dookoła świata” poświęcona tradycji obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w różnych kulturach.

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: