Bal Szalone lata 70'

Listopadowy Bal dla Firmy Tieto nie miał nic wspólnego z jesienną, smutną aurą. Atmosfera i klimat kolorowych lat 70 przeniósł uczestników w świat szalonej zabawy.

Impreza miała charakter artystycznych zmagań, gdzie w rolę postaci scenicznych wcielili się pracownicy Tieto. Na tę jedną noc, porzucili świat usług IT, by przejąć funkcje: wokalistów, muzyków, iluzjonistów, tancerzy, czy komików.
Nawiązujące do stylistyki, wzbudzające zachwyt dekoracje, smakowite menu, technika sceniczna na najwyższym poziomie, wraz z zawodową oprawą artystyczną - zespołem doświadczonych animatorów, wokalistów i muzyków, sprawiły, że impreza na długo zapisała się w pamięci jej uczestników i organizatorów.

Nasz autorski program artystyczny spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Uczestnicy imprezy chętnie przyłączali się do animatorów tworząc własne zespoły muzyczne, których zadaniem było zinterpretować i samodzielne wykonać dowolnie wybrany hit. Brak przygotowania muzycznego nie był żadnym problem, bo zadbaliśmy o przyspieszony kurs obsługi instrumentów muzycznych i sprzętu nagłaśniającego.
Warsztaty dla przyszłych gwiazd estrady pomogły również tym, którzy nie planowali mieć nigdy do czynienia z występami publicznymi. Część z nich, z pomocą profesjonalnych Muzyków dopiero wtedy odkryła swoje talenty. Najbardziej oporni, w tej kwestii, chcący potraktować początek swojej kariery z przymrużeniem oka, mogli wziąć udział w warsztatach cyrkowych i kuglarskich. Ich pokazy i sztuczki gorąco oklaskiwała cała publiczność, więc trud przygotowań się opłacił.

Zwerbowani przez nasz zespół styliści i choreografowie zadbali o wizerunek i oprawę sceniczną naszych, nowych Artystów. Za ich sprawą członkowie zespołu ABBA, Boney M, czy Village People, prezentowali się nad wyraz profesjonalnie w playbackowych wersjach nieśmiertelnych utworów: „Mamma mia”, „Daddy cool” i „YMCA”.
Własne umiejętności można było też skonfrontować po występie zespołu rockowego LISTOPAD, który zaprezentował utwory znanych gwiazd muzyki lat 60-tych i 70-tych, we własnych aranżacjach. Profesjonalna oprawa wszystkich występów i pokazów, czyli nagłośnienie, oświetlenie i efekty pirotechniczne, zawodowo zbudowały atmosferę profesjonalnego show.
Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy i zabawy przygotowane dla pracowników Firmy. Goście zaangażowali się w przygotowanie strojów, przez co wybór najlepszego sobowtóra nie był łatwy. Elvis, czy Marilyn Monroe naprawdę ożyli! Również zmagania z karaoke dostarczyły wielu emocji i śmiechu.
Całą imprezę rozgrzewał nasz konferansjer i DJ, który dbał o wysoki poziom dobrej zabawy, sprawiedliwe rozstrzygając wyniki zawodów, a na koniec serwując bogatą dawkę muzycznych hitów podczas „Disco szalonych lat 60-tych i 70-tych”.

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: