Hawajski Piknik na Kąpielisku Głębokie

W czerwcu 2011 roku na kąpielisku Głębokim nasza agencja zorganizowała piknik dla prawie 1000 osób, pracowników i ich rodzin jednej z sieci supermarketów w stylistyce hawajskiej. Zlecenie obejmowało kompleksową organizację, która rozciągała się na wiele płaszczyzn. Począwszy od zaproponowania nietypowego miejsca pikniku jakim jest największe w mieście kąpielisko, poprzez przygotowanie scenariusza imprezy zawierającego animacje dla dzieci, opiekę animatorek, profesjonalne malowanie twarzy, kącik malucha, dmuchańce, przygotowanie Turnieju Hawajskiego dla przedstawicieli obu supermarketów, oraz przygotowanie scenotechniki wraz z obsługą konferansjerską i DJ'ska, a także smaczny catering wraz z obsługą i infrastrukturą piknikową.

Dekoracje, stroje animatorów, pokazy taneczne, gry i zabawy przypadły do gustu uczestnikom pikniku sprawiając nam wielką radość i satysfakcję z kolejnego sukcesu. Licznie przybyli uczestnicy byli bardzo zadowoleni z profesjonalnego zorganizowania pikniku, co zostało wyrażone w referencjach.

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: