Targi Produktów Regionalnych "Kiełbaskowo w Kołbaskowie"

Pierwsza Targi Produktów Regionalnych pod nazwą "Kiełbaskowo w Kołbaskowie" zostały zorganizowane 28 maja 2011 na gospodarstwie agroturystycznym w Smętowicach . Jak głosi relacja z wydarzenia : „Zainteresowanie mieszkańców gminną imprezą przerosło marzenia i oczekiwania organizatorów. Każdy tu znalazł coś dla siebie, atrakcje zaplanowano dla mieszkańców w każdym wieku” (za www.powiatpolicki.pl)

Jako organizator, musieliśmy wywiązać się z następujących zadań:

  • zapewnienie min. 6 godzin programu artystycznego dla uczestników festynu,
  • przygotowanie sceny oraz nagłośnienia dla gminnych zespołów tanecznych i muzycznych,
  • zapewnienie prezentera i obsługi muzycznej festynu, · przygotowanie stoisk wystawowych oraz zapewnienie wystawców z regionalnymi produktami spożywczymi (mięso, wędliny, miód, wino itp.) oraz z wyrobami rękodzieła,
  • zapewnienie obsługi gastronomicznej imprezy, a w tym pełnej infrastruktury festynowej.

To przedsięwzięcie bez wątpienia należy do udanych. Potwierdzić to może relacja z oficjalnej strony gminy Kołbaskowo: „W imprezie wzięło udział ponad 2000 gości, co przeszło najśmielsze oczekiwania. Ci, którzy tego dnia odwiedzili Targi, z pewnością nie żałowali. Przygotowano wiele atrakcji. Animatorzy zabawiali najmłodszych gości na specjalnie dla nich przygotowanych placach zabaw. Młodzież i dorośli mogli sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z paintball'a, łuku, oraz jeździe na segway'ach. Przygrywała wszystkim kapela „Wełtynianka” oraz zespół gitarowy z Przecławia. Specjalną atrakcją był występ połykacza ogni oraz iluzjonisty. I Targi Produktów Regionalnych „Kiełbaskowo w Kołbaskowie”, zakończyły się trwającą do północy zabawą biesiadną”. za (www.kolbaskowo.pl)

TARGET S.C. J. Konieczny, W. Lipiński
ul. Romera 14, 71-246 Szczecin
NIP: 955-239-40-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 609 805 221
tel.: +48 609 806 311


Jesteśmy firmą eventową organizującą imprezy firmowe dla firm na terenie całej polski, głównie szczecin i woj. zachodniopomorskie, ale również w miastach Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Piła, Słupsk, Toruń, Olsztyn, Konin, Wrocław, Lubin, Kutno, Opole, Warszawa, Katowice, Płock, Zielona Góra, Katowice, Leszno, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Chełm, Łomża, Turek, Nysa, Łódź, Kraków, Białystok, Zakopane

Projekt i wdrożenie strony internetowej: